Квіткова абетка до Дня Св. Валентина 14.02.2020 або які квіти вибрати

  • Квіткова абетка до Дня Св. Валентина 14.02.2020 або які квіти вибрати

14 лютого для багатьох чоловіків, а нерідко і для жінок, є не просто святом любові. Іноді це день стає справжнім випробуванням, що демонструє, наскільки сильними є почуття до своїх коханих. Причому далеко не завжди «друга половинка» об'єктивно оцінює увагу, проявлену до неї. В результаті, навіть сама незначна помилка може послужити причиною сварки, а іноді і розставання.


Однією з таких помилок може виявитися подарунок, невід'ємною частиною якого (по крайней мере, для дівчат) є квіти. Пропонуємо кілька корисних рекомендацій, що стосуються вибору букетів, композицій або одиночних квіток до Дня Закоханих. Дані засновані на історичних фактах - «мовами квітів», які використовували закохані в епоху романтизму в європейських країнах, за часів Катерини II в Росії і східним вченням Селам.
«Хто говорить» букет для коханоїНезважаючи на те, що книга Селам, створена східними мудрецями, призначена для представників як жіночої, так і чоловічої половини, в нашій країні квіти на день Валентина в більшості випадків дарують жінкам. Тому секрети квіткової азбуки, наведені тут, призначені в основному чоловікам, підбирає букети для своїх коханих. Отже, перерахуємо тлумачення деяких популярних кольорів:
Гербери символізують сильні почуття. Вручаючи букет з цих квітів, чоловік говорить про те, що навіть простий погляд коханої стане для нього справжнім подарунком.


Гвоздики символізують сталість у коханні. Такі квіти більше підійдуть жінкам або давнім подругам. Однак виняток становлять жовті гвоздики. Для них, як і для інших квітів, ця забарвлення символізує розлуку.


Гортензія висловлює міцне і надійне почуття. Букет гортензій в День Закоханих стане виразом вірності і відданості, непідвладних часу і відстаней.


Ірис символізує дружбу, але не любов. Тому, вибираючи ці квіти до 14 лютого, слід з обережністю підходити до такого подарунка, щоб не змусити кохану засумніватися в ваших почуттях.


Орхідея демонструє вишуканість і тонкість. Вручаючи такі квіти дівчині, чоловік підкреслює, що для нього вона - єдина і неповторна. Однак і тут треба бути обережними - в Китаї орхідея є символом багатодітності!
На окрему увагу заслуговують троянди. Ці квіти є найпопулярнішими і поширеними в якості букетів любові. Причому тут квіткова абетка виділяє цілий ряд тлумачень в залежності від кольору. Так, біла троянда символізує таємну закоханість, червона - відкрите визнання, рожева - довіру. Однак і тут слід проявляти акуратність - темно-малинові троянди означають траур, а букет з рожевих троянд символізує відмову.


Тут наведені лише деякі тлумачення квіткової азбуки закоханих. В наші дні не так просто виділити час для детального вивчення таких особливостей. Набагато простіше і зручніше скористатися допомогою фахівців. флористи-консультанти інтернет-магазину Royal Flowers підберуть для вас оптимальний варіант букета або композиції. Тут же ви зможете оформити замовлення квітів до Дня Закоханих з доставкою в Дніпрі.

2020-02-10 17:54:20
0
749

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!