Букети жовтих троянд

Букет із 51 жовтої троянди
Букет із 51 жовтої троянди

Кількість квітів у букеті: 51 троянда;Висота: 60-70 смСорт: Пенні Лейн, "Penny Lane"Ця троянда з яскраво-жовти..

5 190 грн.

Букет із 25 жовтих троянд - Преміум
Букет із 25 жовтих троянд - Преміум

Кількість квітів у букеті: 25 троянд;Висота: 60-70 см;Сорт: Пенні Лейн, "Penny Lane";Бутон: 10-11см;25 троянд ..

2 550 грн.

Букет iз 51 жовтої троянди Іліос
Букет iз 51 жовтої троянди Іліос

Кількість квітів у букеті: 51 троянда;Висота: 60-70 см;Сорт: Іліос, "Ilios";Бутон: 9-11 см;Казковий букет із 5..

5 100 грн.

19 жовтих троянд
19 жовтих троянд

Кількість квітів у букеті: 19 троянд;Висота: 60-70 см;Сорт: Пенні Лейн або Іліус;Вибираючи 19 троянд, знайте, ..

2 090 грн.

101 жовта троянда в букеті Сонечко
101 жовта троянда в букеті Сонечко

Сонячний букет - опис:Квіти: Троянда;Кількість 101 шт;Колір жовтий;Сорт: Пенні Лейн, "Penny Lane";Висота: 60-7..

6 500 грн.

Жовті троянди в капелюшній коробці
Жовті троянди в капелюшній коробці

Склад букета квітів у капелюшній коробці:Квіти: Троянди;Кількість троянд в коробці: 19/25/39/51 шт.Сорт троянд..

2 790 грн.


Доставка жовтих троянд-це гарячий привіт від одного

Троянди-одні з численних квітів, які ростуть на території багатьох країн. Але з особливою пошаною до них відносяться на Сході. Легенди стверджували, що Бог створив таку красу, щоб люди насолоджувалися, вдихаючи їх дивовижний аромат і раділи, дивлячись на них. Довгий час з вуст в уста передається легенда, що Богиня Діана, щоб навічно зберегти красу дівчини, перетворила її в червону троянду, а її шанувальників в шипи.

Троянди завжди прикрашали житла багатих людей, а їх аромат зміцнював сімейні відносини. Величезні букети різноманітних відтінків споконвіку підносили шановним людям, жінкам, дівчатам, щоб висловити своє ставлення до них.

А яка жовта троянда?

Навколо неї ходить багато розмов. Нібито колись в руках невірної дружини червоні троянди перетворилися в жовті. Багато хто вважає, що дарують їх на прощання. А ось богиня любові Афродіта оточувала себе жовтими трояндами-символом любові і міцних уз.

За кордоном жовті троянди дарують коханим, матерям, співробітницям, подругам. Цей сонячний квітка пов'язаний з життям, бо він піднімає настрій, підживлює позитивною енергією. Там, де ці квіти, оточуючих охоплює веселощі.

Де замовити жовті троянди?

Схожі на миле сонечко ці квіти краще замовляти з подальшою купівлею в інтернет- магазині, якій ви довіряєте. Доброю популярністю у покупців користується магазин Royal-Flowers, де великий вибір різноманітних кольорів і всі вони завжди свіжі. Тут ви ніколи не прогадаєте.

Отже, ви зупинили свій вибір на жовтих, які допомагають вам стати сміливіше. Відомо, що вони-супутник обдарованих, наполегливих і багатих людей.

Щоб букет вніс тепло і ніжність в ваші відносини, замовляйте величезний букет з 101 жовтої троянди. Дивлячись на його золотистий відтінок, ваша дівчина стане спокійною і впевненою в майбутньому. Бажано такі квіти дарувати не тільки в осінню, похмуру пору, а й в зимовий час, коли не вистачає сонячної, а значить, і життєвої енергії, так необхідної для здоров'я.

У вас в руках не тільки букет, а й майбутнє ваше щастя. Як вручити його, чи не розгубивши його красу? Чи не губіться. Замовляйте доставку квітів в Дніпрі разом з прийомом замовлення по телефону +38 (050) 781-86-60. Кур'єр без затримок привезе ваш букет в вказане місце до призначеного часу. Ваш настрій завжди буде веселим і прекрасним, а майбутнє світлим і безхмарним.


Відгуки