Правильний догляд за купленим букетом

Догляд за квітами

Ви отримали замовлені в інтернет-магазині квіти. Але що потрібно робити, щоб вони стояли довго і радували Вас своєю пишністю?
Наші рекомендації:
  • Якщо у Вас троянди, заберіть шипи та нижнє листя, залишивши 2-3 верхні листи;
  • Поставивши введення кінці стебла, зробіть знизу косий зріз. Цим Ви збільшите площу поглинання води;
  • Поставте троянди у вазу, висота якої становить хоча б половину довжини стебла. У маленькій вазі вони за добу зав'януть;
  • Налити у вазу відстояну воду (без хлорки) або кип'ячену;
  • Щоб уникнути гнильних бактерій, щодня мийте вазу та стебла проточною водою та підрізайте квіти;
  • Бажано у вазі розчинити підлогу таблетки аспірину, або помістити спеціальний антибактеріальний склад, куплений у квітковому магазині (його міняти через 3-5 днів);
  Флористичний склад можна приготувати самим. Для цього в 1 літрі кип'яченої води (20 * С) розчинити 2 столові ложки цукру і 150 мл кислоти: борної, лимонної, саліцилової. Рекомендується -3-4 рази на день обприскувати їх пульверизатором; - на кілька годин ставити троянди в темне, прохолодне місце; - на ніч троянди з листям поміщати у ванну так, щоб головки троянд були над водою; - троянди швидко гинуть, якщо у вазі стоять і інші квіти, наприклад, гвоздики, конвалії, лілії, які їх пригнічують.
  Всі квіти не люблять:
  -прямих сонячних променів; протягів (кондиціонерів); жарких та прокурених приміщень; сусідства з фруктами.
  Виконавши ці рекомендації, ваші квіти довго залишатимуться свіжими та радуватимуть Вас своїм вишуканим ароматом та свіжістю.