Доставка квітів і подарунків

Візитна карта Royal-Flowers: ваш квітковий рай на берегах Дніпра

Ласкаво просимо до сайту компанії Royal-Flowers! Вас вітає колектив інтернет-магазину з продажу та доставки квітів у Дніпрі, і ми впевнені, що наші пропозиції виявляться цікавими та вигідними для вас. 15-річний досвід активної діяльності та високий рівень кваліфікації флористів дозволяє нам перетворити звичайну процедуру продажу квітів на сервіс VIP-класу, що відповідає міжнародним стандартам. Ми починали як оптовий доставник екзотичних квітів з Кенії та Еквадору. Сьогодні ж Royal Flowers — це одна з провідних компаній Дніпра та Дніпропетровської області у сфері комплексних флористичних послуг для будь-яких категорій клієнтів.

Преміум-доставка букетів, ціни та інші переваги сервісу

За час своєї діяльності нам вдалося зібрати команду талановитих флористів та придбати ефективне холодильне обладнання для зберігання квітів. Також ми налагодили тісні партнерські відносини із іншими флористичними компаніями України. Тому доставка квітів можлива не лише у Дніпрі та Дніпропетровській області, а й по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Чернігові та Запоріжжі. Більше того, компанія Royal-Flowers обслуговує клієнтів із країн СНД, США, Канади, ОАЕ та Китаю. Широка географія сервісу з доставки квітів, букетів та композицій доповнюється такими важливими перевагами, як:

  • обслуговування в режимі 24/7 з наданням безкоштовних консультацій по телефону та в онлайн-чаті;
  • багатий асортимент кольорів, імпортованих з інших країн та вирощених у власних теплицях;
  • створення унікальних букетів за вимогами та побажаннями замовників;
  • цілодобова доставка в автомобілях із встановленим клімат-контролем;
  • різні способи оплати від розрахунку з кур'єром до систем платежів та переказів Visa/MasterCard, Western Union, MoneyGram та Swift.

Окремо додамо, що квіти в інтернет-магазині Royal-Flowers можна замовити із фруктами, солодощами, повітряними кулями та іншими подарунками. Захочете порадувати кохану пишними трояндами з коробкою цукерок чи вручити тещі гарний букет із великою сковородою "на навантаження"? Ми намагатимемося виконати будь-які ваші побажання! 

Нашими постійними клієнтами та партнерами вже стали такі солідні компанії, як ПриватБанк, SunRay, Гудзон, Барон Разгуляефф, ГуляйПоле, АТБ, Варус, Цитрус, Комфі, Фокстрот, Техно Кредо та Нова Пошта. Вражає? Тоді приєднуйтесь – не пошкодуєте!