Доставимо букети по Дніпропетровську і Дніпропетровській області

Квіти з доставкою по Дніпропетровську (Дніпро) та області.

КомпанияRoyal Flowers працює без вихідних та свят, здійснюючи цілодобову доставку квітів по Дніпропетровську та області.

Наші флористи-професіонали у своїй справі-з художнім смаком та великою вигадкою у будь-який час доби виконують заздалегідь зроблене вам та замовлення будь-якої складності, збираючи красиві букети та композиції зі свіжих квітів.

Замовити квіти з доставкою

в зручний для Вас час та місце, оформивши замовлення на нашому сайті. Ви вибираєте букет, який вам сподобався, знайомтесь з Інструкцією з оплати замовлення. Якщо у Вас виникають якісь питання, замовте зворотний дзвінок, і наш консультант обов'язково допоможе Вам.

Доставку квітів в Дніпрі можна оформити за телефоном+38 (098) 438-68-60. Ви можете поспілкуватися з нами у чаті Viber та WhatsApр +38 (050) 781-86-60. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш консультант, який працює цілодобово.

Наші кур'єри, що виконують доставку квітів цілодобово додому та до офісів, дуже відповідальні люди. Вони, як Ви, так і адресат одержують задоволення, чуючи слова подяки за добре виконану роботу. Довіра та повага наших клієнтів нам дуже важлива.

Прийом замовлень та цілодобова доставка квітів по Дніпру та області:

Виконуючи Ваші замовлення на найвищому рівні, ми одночасно оберігаємо Вас від стресів та заощаджуємо Ваш час.
Ми почали приймати замовлення на виготовлення букетов p доставкою в

  • Придніпровськ;
  • Новомосковськ;
  • Дніпродзержинськ та в інші міста, оплату уточнюйте у менеджера.

У нас буває і зворотний зв'язок із нашими замовниками; за плечами Royal-Flowers
вже є возз'єднані долі наших клієнтів, примирення закоханих, пам'ятні події, що запам'яталися надовго, в яких брали безпосередню участь співробітники нашого магазину, доставляючи одержувачу радість чудовим сервісним обслуговуванням.

До букету ви можете додати шампанське, коробку улюблених цукерок, іграшку, вітальну листівку та все, що ви захочете вручити.

Ми робимо безкоштовну фотографію одержувача з врученим букетом квітів.

Наш колектив дуже цінує Вашу співпрацю з нами.