Свято Великодня 2018

  • Свято Великодня 2018

Наближається головне християнське свято - світле Христове Воскресіння.

Від імені компанії Royal-Flowers ми вітаємо всі !!!! Для вас ми трошки розкриємо історію цього свята! Всім гарного дня і приємних свят! Юда Іскаріот за 30 срібняків зрадив свого Вчителя, віддавши його чорнокнижника Розп'ятий на хресті, Христос був похований в скелі, вхід до якої був закритий величезною плитою. Засмучена Марія Магдалена не відходила від місця його поховання. Раптом перед нею з'явився живий Христос з проханням не доторкатися до нього, тому що він відправляється до свого батька. Про його воскресіння з мертвих потрібно розповісти його учням-апостолам, щоб вони про це сповістили світ.


Марія Магдалена розповідала всім про ожівшем Христі, переходячи від одного міста до іншого. Цар Тиберій засумнівався в правдивості її розповіді, і тоді Марія дістала звичайне яйце, шкарлупа якого на очах царя стала червоною, забарвлення кров'ю Христа. ... За традицією світле Христове Воскресіння зустрічають в храмі. Після закінчення богослужіння парафіяни вітають один одного триразовим поцілунком і вигуками: «Христос воскрес», а у відповідь обов'язково звучить: «Воістину Воскрес», і відбувається обмін крашанками.

Протягом Великої суботи та після богослужіння в храмах освячуються паски, сирні паски, яйця. Яйця-обов'язкова великодня традиція. Вони символізують Гроб Господній, в якому прихована вічне життя.

Червоний колір, в який в основному фарбують крашанки, свідчить про страждання і пролитої крові Христа за гріхи людські.

Природний барвник яєць-цибулиння, відвар якої надає насичений теракотовий або жовтий колір.

За традицією народні умільці розписують яйця орнаментами і візерунками-це писанки. Декоративні яйця виготовляють з дерева, бісеру та інших матеріалів. Прикладом служать знамениті яйця Фаберже. Ці великодні дні наповнені радістю спілкування в колі сім'ї, на дружніх зустрічах, пікніках, гуляннях, де улюбленим заняттям є катання яєць. Обов'язковим атрибутом цього свята стали букети квітів, що прикрашають сімейні застілля, подаровані дружинам, матерям, нареченим, подругам.

До речі, вже з першої неділі після Пасхи можна вступати в шлюб. Вважається, що укладені в ці дні шлюби завжди щасливі.

Христос Воскресе!

2018-04-05 22:59:25
0
784

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!