Улюбленою - оберемок квітів

  • Улюбленою - оберемок квітів

Її я побачив несподівано в театрі. Наші погляди зустрілися, і я втратив спокій. Ллється крізь величезні вікна світло освітило її каштанове волосся і підкреслив свіжість її обличчя без крапельки гриму. Я вже не слухав улюблену оперу, милуючись її бездоганним профілем. В антракті вона підняла на мене сапфірові очі і розсміялася. Від радості моє серце готове було вистрибнути з грудей. «Маша», - скромно назвала вона своє ім'я. - «Ігорьок», - представився я і ми весело розсміялися. Так зав'язалася наша дружба. Щовечора ми поспішали на побачення і не могли наговоритися. Стільки хотілося сказати мені їй теплих і ніжних слів, дивлячись в її ясні сині очі!


Її музичний сміх розсипався сотнями срібних дзвіночків, коли я сказав: «Я тебе дуже люблю!» «Я давно хотіла почути ці слова» - була її відповідь.


А з якою ніжністю і захопленням дивилася вона на мене, коли в честь цієї події я вручив їй букет у вигляді серця з 51 червоної і білої троянди, куплений в інтернет-магазині Royal-Flowers в Дніпрі. Маша розчулилася, дивлячись на метелика, зручно примостився на білій троянді. Галантний кур'єр з інтернет-магазину разом з букетом привіз і плюшевого ведмедика, який тримав в лапах коробку шоколадних цукерок. Як заворожена дивилася моя Машенька на такий карколомний подарунок. «І це все мені ?!» - в її голосі звучало неприховане захоплення. Ми заскочили в найближче кафе, де із задоволенням ласували цукерками з чашкою смачної кави. А на вулиці була чарівна місячна ніч. Ми довго бродили тінистими вуличками, слухали шелест хвиль Дніпра, мріяли прокотитися на пароплаві прямо до моря. «Круїз по Дніпру буде обов'язково», - пообіцяв я їй.


Щовечора ми заходили в полюбилося нам кафе, а кур'єр Славік з інтернет-магазину до нашого приходу постійно привозив замовлені мною квіти, і кожен раз інші. «Коли ж вони почнуть повторюватися!» - веселилася Маша, привітно зустрічаючи його. «У нас постійно свіжі квіти, різних сортів», - поінформував він її. Завсідники кафе з заздрістю поглядали на Машеньку, вдихати аромат чудових квітів.


«Стань моєю дружиною!» - Це моя пропозиція вона зустріла з неприхованою радістю: «Так. У нас буде прекрасна, чудова довге життя ». -У її голосі звучали ласкаві нотки.


Я дуже переживав, коли йшов знайомитися з її батьками. Упевненості надав мені кур'єр з інтернет-магазину, який доставив коробку з 75 Еустома в їх квартиру зі словами: «Вам квіти від Ігорка». Достаток квітів злегка збентежило Петра Ілліча і Анастасію Іванівну. А я не впізнав свого зривається від хвилювання і нервового напруження голосу. Колись я прочитав таку фразу, яка запам'яталася мені назавжди: «Для щастя так важливо знати, щоб рідні і близькі тобі бажали добра, навіть якщо ти поводишся зовсім не так, як вони вважають за потрібне». Привітність її батьків заспокоїли мене. До того ж поява Марійки було вельми до речі.


Мала відбутися поїздка до моїх батьків. Про Маші вони нічого не знали, тим цікавіше для нас обох була поява на їхньому обійсті.


Рано вранці ми приїхали на мою станцію. Сліпуче сяяло сонце. Веселі, галасливі зустрічають і від'їжджають юрмилися на пероні. Маші все було цікаво. Не чекаючи автобуса, ми пішли пішки. У небі заливалися веселим треллю жайворонки, соняшники привітно кивали нам своїми золотавими головками, а в річці купалися качки, кличучи до себе малюків. Уздовж берега тягнулася широка піщана смуга, а вище-пшеничне поле, засіяне волошками. З оберемком волошок, так підкреслив синяву її очей, вона з'явилися біля воріт моїх батьків. Побачивши Машу з притиснутими до грудей волошками, мама. нічого не підозрюючи, сказала: «Заходь, дочка. Яка красуня виросла у нас в селі! Чия ж ти будеш, синьоока? »

«Нашої, мама!» - вигукнув я, виринаючи з-за рогу будинку.

«Батько, - покликала мама дзвінким від хвилювання голосом. - Йди сюди. У нас хороша новина. Так що ж ви стоїте, сідайте, будемо зараз снідати », запрошувала вона нас, сідаючи на лаву. З саду, неквапливою ходою в масці бджоляра вийшов мій батько, несучи рамку запашного меду. «Будемо пити парне молоко з медом, - уточнив він. - Та ти я бачу, син, не один приїхав. Давайте знайомитися: Я-Павло Михайлович, а моя- супруга- Анна Іванівна. А тебе як величати? -Звернувся він до моєї нареченій. Загалом, слово за словом і потекла некваплива бесіда. В цілому, мої батьки залишилися задоволені зробленим на них враженням. Поговорили про майбутнє, про весілля.

Всі дні, готуючись до одруження, я не забував дарувати квіти Марійці, замовляючи їх; в інтернет-магазині Royal-Flowers. Славик уже сприймався нами, як член нашої родини. Весілля зіграли в нашому селі. Три дня звучали побажання, виголошувалися тости, співали пісні, веселилися ряджені ...

Через кілька днів ми вирушили в круїз по Дніпру. Команда теплохода зустріла нас, молодих, хлібом-сіллю, святковим обідом, чудовим концертом. Ми, звичайно, були приголомшені таким урочистим прийомом. А в каюті нас чекав шикарний букет з метрових троянд, ведмедик такого ж зростання з поздравітельной листівкою. Все це було замовлено нашими друзями в інтернет-магазині Royal-Flowers.


Спасибі всім! Ми постараємося виправдати ваші надії!


Машенька і Ігорьок.

2017-10-23 12:04:47
0
953

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чудові букети в Дніпропетровську

Чудові букети в Дніпропетровську

Чудові букети в Дніпропетровську з доставкою в ваш будинок або установаВи хочете зізнатися дорогому вам людині в ваших почуттях, але не наважуєтеся цього зробити? Ви стривожились і не знаходите потрібних слів, відповідних цього моменту. Чудовий букет з 101 червоної троянди - символ кохання зробить це за вас.Широкий асортимент квітів різних сортів з чудовими відтінками дозволяє задовольнити ваші на..

Опубліковано: 2017-01-31 18:56:44
Коментарі: 0
Перегляди: 1018
Рейтинг: