Троянди в Знак примирення

  • Троянди в Знак примирення

Букет червоних троянд з доставкою в Знак примирення.

Відрадно, якщо в житті у вас все добре. Ви розумієте один одного, вміло лавіруєте серед життєвих негараздів. Чекаєте з нетерпінням довгоочікуваних зустрічей.


Ну а якщо несподівано все пішло шкереберть? Відбулася дурна сварка, через яку Ви не знаходите собі спокою. Нерви, як натягнута струна,-того і чекай-лопнуть ненароком. Її слова так і жалять, немов зграя голодних комарів, ранять понівечене муками Ваше серце. Вам боляче без своєї Ассоль- (пам'ятаєте її з «Червоних вітрил» А. Гріна.) Адже Ви зустріли, свою любов, і не хочете з нею розлучатися а тим більше втратити. Та й у неї, милою і коханої, стали дуже сумні очі. Чи не спиться і їй вночі.


Зробите просто. Якщо сварка не має під собою грунту, не терзайте один одного підозрами і претензіями. Тонкий льодок адже дуже хрупок.Помірітесь, якщо ви дороги один одному, - від щастя свого ще ніхто не відмовлявся. Рада дівчатам: коли є сили зупинитися, коли жіноча мудрість підказує вихід з критичної ситуації, прислухайтеся до неї. І вибудете у сто крат щасливіше, ніж були раніше. І ніхто інший вже не замінить вам один одного.


Любов дає крила -без них не злетіти. Як в недавньому рудому дитинстві, коли фонтаном бив гейзер щастя і все було ні по чому, беріться за руки і зустрічайте свою довгоочікувану в бузковій сукні весну.


Що ж подарувати своїй ясно Окою красуні в Знак примирення? Ну, звичайно ж, диво-букет з 101 голландської троянди, пропонований флористами нашого інтернет-магазину. Але в цьому випадку Ви вже будете не самотні. Вже є хлопець, який подарував такий карколомний букет своєї ненаглядної в ситуації, подібній Вашої. Ви б бачили сяючі від щастя очі його дівчини!


У нас завжди можна завчасно ознайомитися з каталогом пропонованих букетів, вибрати кращий зразок, домовитися про доповнення або зміну його складу. Магазин приймає і замовлені а індивідуальне виготовлення букетів і композицій зі свіжих квітів. Флористи завжди порекомендують, що краще купити, виходячи з ваших запитів. З художнім смаком наші фахівці зроблять вам не тільки чудовий букет, а й доповнять його за вашим бажанням її улюбленими солодощами і чудовим подарунком. Наш кур'єр завжди зможе доставити ваше замовлення до Вас додому по всьому місту Дніпро, а якщо Ви в іншому місті, то ми привеземо квіти знаючи лише телефон одержувача.

2017-02-16 22:53:51
0
826

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!