8 Марта-Даруйте Жінкам квіти

  • 8 Марта-Даруйте Жінкам квіти

Доставка квітів 8-го березня

Міжнародний жіночий день 8 Марта став відзначатися на початку ХХ століття, коли розвинені і розвиваючі країни переживали період експансії, потрясінь і демографічного буму. Міжнародне жіночий рух посилився після проведення конференції Організацією Об'єднаних Націй з надання жінкам прав і можливостей брати участь в політичних та економічних процесах.


Перший Національний жіночий день був відзначений в Америці 28 лютого 1909 г. Його підтримали в Австрії, Данії, Швейцарії, де в мітингах взяли участь понад 1мільйона чоловіків і жінок


Напередодні Першої світової війни в 1914 р Міжнародної жіночий день вперше відзначили і жінки Росії.


У 1917 р., Коли війна забрала 2 мільйони життів російських солдатів, жінки Росії провели грандіозний страйк «за мир і хліб». За григоріанським календарем це було 8 березня.


Статут ООН, підписаний в Сан-Франциско в 1945 р, став першою міжнародною угодою, що проголосив рівність чоловіка і жінки в якості основоположного права людини. З тих пір ООН сприяла створенню зводу міжнародних узгоджених стратегій, стандартів і програмних цілей, покликаних поліпшити становище жінок у всьому світі.


У 1975 році ООН прийняла рішення офіційно відзначати Міжнародний жіночий день 8 Березня.


У 1995 році 189 держав прийняли 12 ключових напрямків, в яких кожна жінка і дівчинка може реалізувати свої права на участь у політичному житті, на освіту, гідну оплату праці, життя в суспільстві, вільному від насильства і дискримінації.


Міжнародний жіночий день 8 Березня. Для наших жінок, які пережили в своєму житті багато тяготи і злигодні, цей День прирівнюється ними до свого Дня народження. У ці два Дня в році вони, нарешті, відчувають себе справжніми Жінками! Всі бачать в них Жінок з Великої літери. Вони -в центрі уваги, їм надають честь, дарують квіти, проголошують заздоровні тости. Вони відчувають себе рівними з Жінками інших країн!


У змерзлий від лютневих морозів світ йде прекрасна, довгоочікувана Весна. Наближається красиве свято -Міжнародний жіночий день-8 Березня. Як зустріти його і гідно відзначити, щоб її Величність-Жінка надовго запам'ятала цей День?


У працюючих колективах вже напередодні цього свята створюється душевна обстановка, панує радісне пожвавлення. У всіх святковий настрій. Жінки перешіптуються, чим би особливим пригостити своїх співробітників? І ось настає урочиста хвилина. Заходять чоловіки з величезним оберемком казково красивих тюльпанів. Ах, какая красотища-ці перші весняні квіти! На німе запитання жінок вони загадково посміхаються, але в кінці святкового вечора «розколюються»: тиждень тому в інтернет-магазині Royal-Flowers замовили з доставкою в офіс букет з 101тюльпана, -так захоплено зустрінутий співробітницями.


А у Вас сьогодні побачення з дівчиною, з тієї, яку Ви любите і без якої жити не можете? Ну тут вже ніяк не відкрутитися. Потрібен, звичайно, не тільки класний букет, а й подарунок до нього. Наприклад, коробка улюблених нею цукерок, пляшка хорошого вина, щоб підняти келих шампанського за її здоров'я, за приємний вечір, пофарбований в темно-сині пастельні тони. Це свято має обом запам'ятатися надовго. Але коли купувати квіти? Побачення-вечорі. Купити вранці? А раптом букет втратить свій зовнішній вигляд? До того ж ближче до вечора кращі квіти будуть напевно розкуплені.


Не варто хвилюватися. Красиво і оригінально виконають ваш святковий замовлення наші флористи, що володіють хорошим смаком, а кур'єри в точно призначений час і за вказаною вами адресою доставлять Вам доставлене замовлення - викличе величезну радість.


У багатьох сім'ях прийнято накривати в День 8. Марта святкові столи, готувати вишукані страви, скликати гостей. Адже це чудовий привід, щоб посміхнутися і від душі повеселитися. Поспівати в колі близьких людей рідні старі пісні. І як в такому випадку від чистого серця не подарувати господині будинку пишний букет її улюблених квітів? Але не варто бігти за ним в останній день, з працею вишукуючи підходящі квіти. Адже багато чоловіків вже з самого ранку прагнуть схопити «ласий шматок» на прилавках квіткових магазинів.


Як завжди, в таких випадках Вам на допомогу прийде наш колектив. Він візьме на себе всі обов'язки, щоб обраний вами шикарний букет доставив всім справжнє задоволення, порадував і господиню будинку, і його гостей.


Напередодні 8 Березня наш магазин Royal-flowers приймає замовлення заздалегідь, як мінімум за два тижні до свята. Замовлення приймаються з доставкою за вказаною адресою і в обумовлений Вами час. (Нам потрібно впорядкувати свою роботу, щоб не було накладок). Ми працюємо цілодобово і в святкові дні.


До 8 Березня ви можете замовити квіти з доставкою по Дніпропетровську (Дніпру):

Дивовижної краси букети з 101, 51 ......... різнокольорових тюльпанів, які продовжують рости і вдома у воді;


Оригінальні букети з 101, 51 і іншої кількості свіжих троянд різних кольорів і феєрверком їх відтінків;


Ефектні букети чудових заморських квітів, на гілках яких багатоярусні різних

2017-02-19 23:11:51
0
731

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!